Anypoint Platform

Sjednocená konektivita

Vaše řešení pro IoT

Enterprise podpora

API-LED konektivita s Anypoint Platform

Co je API-led a Anypoint Platform

Zatímco požadavky na propojení systémů se změnily, centrální principy SOA (destilace softwaru do služeb, které jsou dobře definované, znovu použitelné a zjistitelné) - ne. Pro splnění dnešních potřeb navrhujeme nový konstrukt, API-led konektivitu, která vychází z centrálních podstat SOA, a přesto se posouvá dále, aby pomohla při překonávání dnešních jedinečných výzev.

Přiveďte API-led do reality díky Anypoint™ Platform. Můžete stavět nové API, navrhovat nové rozhraní pro stávající API a efektivněji spravovat všechny vaše API pomocí jednotné platformy. Dokážete snadno a rychle vystavit podniková data do mobilních zařízení, internetových aplikací a připojených systémů či věcí bezpečným a kontrolovaným způsobem.

Klíčové výzvy

 • Jít s dobou - společnosti musí přijmout digitální transformaci, aby zůstali relevantní pro své zákazníky. Jinak příjmají riziko, že se jejich podíl na trhu zmenší na úkor konkurence, která se přizpůsobí.
 • Nové vztahy - ve své podstatě je digitální transformace hnací silou společností přeformulovat jejich vztahy se svými zákazníky, dodavateli a zaměstnanci prostřednictvím nových technologií tak, aby se zapojily způsoby, které předtím nebyly možné.
 • Nové technologie - tyto moderní technologie - SaaS, mobilní aplikace a internet věcí (IoT) vyžadují novou úroveň připojení, které nemůže být dosaženo se včerejší integrací. Doba se mění!

Proč využít Anypoint Platform

 • Sjednocená konektivita - ulehčení přístupu k datům, která si přejete vystavit. Vystavte je rychle a jednoduše pomocí zabudované integrace, která nabízí bezpečné a řízené API.
 • Vyšší rychlost - nejrychlejší způsob jak vybudovat a udržovat API. Můžete navrhnout nové API v hodinách namísto dnů, shromáždit informace během několika minut a provést změny, které potřebujete k back-end nebo front-end, s minimálním dopadem na integrované systémy a konzumenty.
 • Perspektiva do budoucna - vdechnout nový život do stávajících API a proměnit vaše hodnoty do modulárních stavebních bloků, které mohou být rychle sestaveny pro nové cíle a budoucí inovace bude snadné.
 • Být mobilní - být dostupný na mobilu, to už je pevně zakořeněno v našich životech jako základní očekávání. Každá aplikace, která se dotýká zaměstnance, zákazníka, partnera nebo dodavatele musí být k dispozici na mobilním zařízení. Místo redesignu aplikací od základů je nejvíce agilní společnosti vystavují prostřednictvím API služeb, které jsou navrženy, testovány a zavedeny pomocí Anypoint Platformy pro API.
 • Růst prodeje s partnery - pokud obchodní partner prodává jeden z vašich produktů nebo službu každý vyhrává. Správné API umožní partnerovi, aby snadněji získal nového zákazníka nebo posunul stávající zákazníky k vám. Tím, že Anypoint Platforma poskytuje kompletní sadu nástrojů, kde je možné pro každou společnost vytvořit své vlastní API, pomáháme společnostem zvýšit jejich partnerské příjmy a zvýšit jejich dosah.
 • Vývoj nových obchodních modelů - po celá léta si společnosti drželi některé ze svých nejcennějších aktiv zamčené uvnitř databází a aplikací. Nyní zjišťují, že sdílení dat může generovat nové zdroje příjmů. Jedním z nejjednodušších způsobů jak to udělat je pomocí Anypoint platformy pro API. Ta usnadňuje nejen vytvoření API, ale také pomáhá zajistit, že nové API jsou nalezeny a použity.

Naše doporučení

 • Přijmout přístup API-led konektivity, která obaluje základní konektivitu a orchestruje služby jako snadno zjistitelné a znovu použitelné stavební bloky, vystavené pomocí jasně definovaného API.
 • Strukturovat tyto stavební bloky do systémové, procesní a uživatelské vrstvy, které slouží k dosažení větší organizační agility a lepší kontroly.
 • Řídit změnu technologie holisticky přes lidi, procesy a systémy inkrementálním způsobem.

Nezapomeňte si stáhnout API-led whitepaper (anglicky) a zjistěte více o tomto novém způsobu myšlení v IT!

V tomto whitepaperu se dozvíte další výhody API-led konektivity, proč stávající přistupy konektivity selhávají, jaký je vztah API-led konektivity k microservices, detaily ohledně třívrstvého návrhu API a uvídíte případové studie globální společnosti z farmaceutického průmyslu a bankovního sektoru.

Ověřeno klienty

Naše řešení s Mule ESB™ a Anypoint™ Platform jsou ověřeny leadery na světovém trhu. Přidejte se k nim!

Děkuji společnosti Integsoft za realizaci zadaného projektu. Díky jejich rozsáhlým znalostem a zkušenostem v oblasti aplikační integrace, Mule ESB, Java a profesionálnímu přístupu se podařilo vytvořit aplikaci, se kterou jsme velmi spokojeni. Služby Integsoft určitě rádi využijeme i na dalším projektu.

Michael Peterek
IT Architekt, Axa CZ/SK

Mule ESB Enterprise represents the ideal combination of lightweight, standards-based, and robust technology with the enterprise-class stablility and support that we need to stay up and running 100% of the time.

Jason Whiting
Sr. IT Operations Manager, TiVo